ДИВОВИЖНІ ПИТАННЯ (нотатки телефоністки) 12-13 грудня 2018 року

ДИВОВИЖНІ ПИТАННЯ (нотатки телефоністки) 12-13 грудня 2018 року

12 грудня 2018 року

 

Яка весела середа! Сніг випав, як завжди, зненацька. Мені цікаво - це тільки в Черкасах?
Тепер я знаю, що таке стабільність.
Перша половина робочого дня пройшла відносно спокійно. Ближче до вечора почали телефонувати шукачі гарячої води і опалення. Мабуть, весь Південно-Західний район мені телефонував.
Дзинь-дзинь.

- Довідкове бюро. Слухаю вас.

- Де наша гаряча вода?! Де обіцяне опалення!?

- Телефонуйте на Теплокомуненерго за номером….

- …та шо им звонить?… никто трубку не берет…. попрятались суки… это вы мне скажите когда…

Аж слина бризкає у бідної людини. І трубка гаряча стає. І вуха мої палають.

 

Ну чого ж ви на мене свою злість вивалюєте? Весь негатив, що роками накопичували,  на одну бідну дівчину! Це ж не я вам відключила тепло, не я дороги через знаєте яке місце асфальтувала, не я обирала отих, хто не може у Черкасах лад навести… Я просто виконую свою роботу. Лікар лікує, продавець продає, керманич керує…  Розумієте? До мене особисто претензії є?


Дзинь-дзинь.

-  Я тут вже вам телефонував сьогодні… ви мене на теплокумуненерго послали… то там мене теж послали…скажіть, а коли буде гарча вода?

Шоб ви були здорові!

 

13 грудня 2018 року

 

Люди, давайте домовимось! Якщо вам треба просто полаятися із кимось, то це не до мене. Я можу провести спеціально для таких абонентів майстер-клас по ввічливому телефонуванню. Нема такого слова, кажете? А мозковиїдання є? То буде і телефонування. Станьте перед дзеркалом і порепетуйте такі фрази, як «Доброго дня», «дякую», «будьте люб’язні», «чарівна пані» і таке інше. Можете включити режим «ввічливість» на максимум. Репетуйте тихим голосом, стримуйте подих, не хекайте у слухавку. Щоб я почула і одразу зірку з неба захотіла для вас дістати. Щоб душа моя зігрілася від вашого щирого звернення, щоб мої маленькі крильця розправилися на весь офіс і огорнули пухнастими пір’ячками всі дівочі негаразди.


А потім вже можете будь-яку дурню запитувати.


Сьогодні один запитав «профсоюз химиков». А фізиків йому не треба? Або математиків? Або клуб любителів інтегралів? Кажу йому, що нема в нас таких. А він із злобою: « То вы шо, поговорить решили?» І слухавку кинув. Про що мені з вами розмовляти, чоловіче? Про хамство?


А от ще цікавий момент. Телефонують люди начебто у довідкову аптек та про ліки якісь питають. Я їм кажу, що ми не така довідкова, що тої вже давно не існує. Є тільки у однієї мережі короткий номер, але мереж  аптек багато і я можу надати інші номери телефонів будь-яких черкаських аптек…. А вони слухавку кидають. Питання: куди ви будете потім телефонувати?
Або даю людям телефони якоїсь організації. Один номер вислухають і кидають слухавку. За пару хвилин знову телефонують : «На тому номері сказали, шо вони не по тому профілю… давайте ще номери». То чого б було там не запитати про правильний профільний телефон?


Будьте терплячими, люди! Всюди, де б не були. Поважайте одне одного. А мене - у першу чергу. Нагадаю, що я у вас така одна. Безкоштовна телефонно-довідкова служба 54-54-54.

 

13.12.2018
Просмотров: 310
 
 

Лента новостей

02.02.2018
16.06.2017