м. Черкаси
вул. Якубовського, 12, поверх 7, оф. 2 (ОЦ "Юсла")
(096) 300-79-07
(063) 617-31-14
пн - пт 09:00 - 18:00
 


"КЛІМАТ КОМФОРТ", системи кондиціонування і вентиляції


 

Монтаж систем кондиціонування, вентиляції та опалення.

 

На ринку з 2005 року. Весь спектр кліматичного обладнання. Консультація, продаж, підбір, кваліфікований монтаж, гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування систем вентиляції, обігріву, очищення, зволоження, осушення та кондиціонування повітря.

 

Мої об'єкти: готель "Україна"; "Космос боулінг"; ТОВ "Колос Авто"; спортивний зал інституту банківської справи; мережа магазинів "Київські напівфабрикати"; мережа казино "Шалені Бабки"; Черкаський регіональний центр сертифікації, стандартизації та метрології; обл. рада; пожежна академія; Черкаський хлібозавод (реконструкція окремої ділянки), Смілянський центр зайнятості та багато іншого.

 

Основні фірми-виробники: Dekker, Midea, LG, Mitsubishi, Cooper & Hunter, Daikin.

 

Запрошуємо до довгострокового співробітництва!

 



 

Вибачте!

В даний момент вільних вакансій немає!

Як вибрати зволожувач повітря? Робимо кімнату комфортною

 "КЛІМАТ КОМФОРТ", системи кондиціонування і вентиляції

Атмосфера в житловому приміщенні безпосередньо впливає на здоров'я людини. Неможливість провітрювання або затхлість кімнат призводять до осушення повітря. Тривале його вдихання поступово пошкоджує слизову оболонку носа, що призводить до підвищеного ризику вірусних захворювань. Особливо це стосується дитячого незміцнілого організму. Сухе повітря погано позначається на стані дерев'яних меблів. Вона швидше розходитися в місцях з'єднань, що призводить до деформацій.

 

Порівняно недавно, виробниками побутової техніки був розроблений домашній зволожувач повітря. Його конструкція проста, а користуються ним навіть діти. На ринку цього товару багато і різні світові бренди пропонують зволожувачі з величезною кількістю опцій і переваг.

 

Як вибрати відповідний апарат і купити зволожувач? Що потрібно знати про це чудо технологічної думки?

 

Побутові зволожувачі повітря не вимагають професійної установки або обслуговування. Сучасні моделі оснащені функцією авто виключення, тому ставте їх на ніч, щоб сон був глибоким і приємним. Нормальна відносна вологість (pH) для людини становить 40-60%. Така ж вологість потрібно для меблів. Якщо в кімнаті є рослини, то для них слід підняти до 75%.

 

Які зволожувачі продаються?


Купити зволожувач повітря можна:

 

  1. Паровий.
  2. Ультразвуковий.
  3. Традиційний.
  4. Мийки повітря.


Паровий зволожувач повітря - це простий чайник. Наливаєте в нього воду, яка нагрівається в ізольованому резервуарі. При закипанні вода перетворюється в пар, який по трубках виходить назовні до вбудованому вентилятору. Він в свою чергу роздуває його по всій кімнаті. Чим довше працює зволожувач, тим більше пара виробляє. Таким чином, підвищується загальна вологість повітря в кімнаті.

 

Переваги:

  • використовує воду з-під крана;
  • стерильний пар;
  • продуктивний;
  • працює, як інгалятор;
  • авто відключення при відсутності води.

 

При виборі такого зволожувача обов'язково уточніть, чи є в ньому вбудований датчик вологості. Слідкуйте за ступенем вологості приміщення, щоб не перезволожувати. З недоліків тільки те, що енергоспоживання трохи менше стандартного електрочайника та гаряча пара, яким можуть отримати опіки діти при необережному використанні.

 

Найбільш часто купується - це ультразвуковий зволожувач повітря. Купити його бажають, тому що при порівняно невисокій вартості він видає нормальну продуктивність і споживає менше електроенергії. Принцип його роботи складніше. Вода потрапляє на мембрану зі спеціального матеріалу, яка вібрує на заданій високій частоті. Вода при цьому розбивається на дрібні частинки, і паром вириваються за допомогою вентилятора.

 

Переваги:

  • низький рівень шуму і електроспоживання;
  • електронне регулювання вологості;
  • вбудований іонізатор повітря (вибірково);
  • авто відключення при відсутності води;
  • безпечний;
  • функція додаткового підігріву пара.

 

Правильна експлуатація ультразвукового зволожувача дасть хорошу продуктивність і довгий термін служби. Варто відзначити, що недоліком такого приладу є чутливість до твердості води. Такі зволожувачі зазвичай обладнуються спеціальними картриджами демінералізації, які вимагають заміни час від часу. Без них потрібно купувати дистильовану воду, інакше вся меблі буде в білому нальоті, від якого нелегко позбутися.

 

Традиційний зволожувач повітря використовує принцип «холодного» випаровування. Він прискорює природний процес за допомогою випарника. Далі все той же вентилятор поширює випаровування по кімнаті. У якісних моделях передбачені антибактеріальні фільтри, які змінюються раз в 3-4 місяці. Щоб рідше їх міняти, через 2-3 тижні промийте і просушіть фільтри, замініть воду.

 

Переваги:

  • безшумний;
  • низький рівень електроспоживання;
  • безпечний для дітей;
  • вбудований іонізатор повітря (вибірково).

 

Єдиний істотний недолік - це низька продуктивність такого зволожувача. Випари проходять досить тривалий час. Для великих приміщень він не годиться. На всю квартиру знадобитися кілька зволожувачів за принципом один зволожувач - одна кімната. Двері в кімнату повинні бути закриті для підтримки ефекту.

 

Хтось скаже, що у мийок повітря немає недоліків. І буде правий. Якщо говорити точніше, то мийка повітря - це комбінація зволожувача і іонізатора повітря. Будь-зволожувач з вбудованим іонізатором можна назвати мийкою повітря. Але різниця є. У мийці повітря засмоктується між спеціальними дисками, які обертаються. Омиваючись водою, вони зволожують повітря і очищають його від пилу, а іонізатор здатний знищити до 600 видів бактерій, що витають в повітрі.

 

Робіть Ваш вибір з розумом. Купити тільки якісні зволожувачі можете ТУТ.

 

Залишилися питання?

 

Телефонуйте консультантам по номеру

 

(0472) 56-30-71




Для перегляду QR-code рекомендовано додаток QR Code Reader