Как ускорить мобильный интернет на смартфоне

Сегодняшнюю жизнь сложно представить без интернета, ведь с его помощью мы общаемся, быстро находим любую информацию, смотрим фильмы и работаем. Поэтому важно, чтобы интернет был скоростной и не возникало проблем с соединением.

21.04.2021
Технологии


Поради, які допоможуть знизити високий пульс без ліків

Лікарі зазначають, що багато пацієнтів стурбовані, чому в них високий пульс (тахікардія). Звичайно, потрібно шукати причини. Якщо причина є, її потрібно усунути і жити далі.

13.04.2021
Здоровье


Лікарі назвали 5 найкращих способів підняти імунітет весною

Весна — час застуд та ГРВІ через знижений імунітет. Саме тому важливо підвищити рівень свого здоров’я. Тим більше під час епідемії ковіду. Як це зробити, розповіли лікарі.

24.03.2021
Здоровье


Чому потрібно вживати сезонні продукти

Зміна сезонів дає нам можливість доповнювати раціон продуктами, які доступні лише у певну пору року. Тобто кожен сезон пропонує вам безліч свіжих та корисних овочів та фруктів, якими ви не зможете насолоджуватись в інший час.

22.02.2021
Здоровье


Названо причини, через які ваш смартфон працює повільно

Ви коли-небудь помічали, як ваш смартфон сповільнюється після року використання? Згладжена плавна анімація, швидка реакція та загальна швидка продуктивність з часом зменшились, і тепер ваш телефон відчуває себе трохи млявим. Чому так трапляється?

15.02.2021
Технологии


Постійно втомлюєтесь: що таке синдром хронічної втоми і як з ним боротись

Деякі люди часто скаржаться, що постійно відчувають втому. Вони часто пов’язують її з неправильним харчуванням, відсутністю фізичної активності та неправильним способом життя, якого дотримуються.

12.02.2021
Здоровье


10 функций Telegram, о которых не все знают

Невиданный никогда ранее всплеск интереса к Telegram по всеми миру порождает у новых пользователей вопросы на тему возможностей мессенджера. В этом обзоре будем говорить о невидимых с первого взгляда полезных функциях «детища Дурова».

08.02.2021
Интересности


9 способів зігрити ноги в зимку

Мороз та сонце. День чудовий! »- писав великий класик, захоплюючись зимою. І дійсно, живи і радій, коли погода манить на вулицю. Але хіба до веселощів, скажуть деякі, якщо ноги і руки буквально відмерзають!

15.01.2021
Интересности


П’ять типів додатків, які “вбивають” смартфон

Звичайно ж якщо в вашому смартфоні 12 ГБ оперативної пам’яті, то ви навряд чи протягом життєвого циклу пристрою зіткнетеся з такою проблемою, як нестача пам’яті.

14.01.2021
Интересности