"Добрий день" чи "доброго дня"?: Як правильно привітатися українською

Українська мова багата на різноманітні способи привітань, які можуть залежати від часу доби, конкретної ситуації та культурних норм. Однак, одним з найпоширеніших та універсальних привітань є фраза "Добрий день," яка також має свої відомі нюанси.

04.09.2023
Общество


Як дізнатись ступінь зношеності акумулятора ноутбука на Windows

Нормальна робота техніки завжди залежить від багатьох факторів, і стан батареї є одним з них. Хоча ступінь зношення батареї не має прямого впливу на продуктивність ноутбука, він може призвести до перегріву системи і виникнення поломок.

12.07.2023
Технологии


Сонце скоро дістанеться свого максимуму: вчений пояснює, чого чекати жителям Землі

На Сонці вже в 2025 році настане пік активності нашої зірки, який називається сонячний максимум, і він настає завжди приблизно в середині циклу активності Сонця, що триває 11 років.

27.04.2023
Наука


Кава зникає: зміна клімату може призвести до повної втрати напою

Вчені австралійської науково-дослідної організації CSIRO Oceans & Atmosphere показали, що антропогенна зміна клімату становить системний ризик для вирощування культури кави.

10.03.2023
Общество


Топ-5 смарт-годинників у 2022 році

Настав кінець 2022 року, і час підбити підсумки – а чим цей рік був цікавий на ринку смарт-годинників, і яке рішення нам варто обрати у тому чи іншому випадку? Ми підібрали для вас 5 найкращих смарт-годинників 2022 року, на які варто звернути увагу при виборі пристрою такого класу.

29.12.2022
Технологии