Детокс після свят: як відновитися за п’ять днів

Новорічні закуски, салати з майонезом, випитий алкоголь – все це не проходить безслідно для нашого організму. Як би сумно це не звучало, але після святкового відпочинку багатьох чекає розплата у вигляді пари зайвих кілограмів, набряків і висипань на шкірі. Незалежно від того, який день на календарі, для здоров’я нашого організму рекомендується дотримуватися збалансованого та грамотного харчування. Але, якщо все ж на свята ви дозволили собі багато зайвої і шкідливої ​​їжі, не впадайте у відчай. У вас є час, щоб провести очисний тиждень краси, який допоможе прийти в форму і звільнити організм від шлаків і токсинів.

10.01.2020
Здоровье


В смысле нет винишка? Как выбрать хорошее вино

Любите пить вино, но совершенно в нем не разбираетесь, а в супермаркете можете провести час возле винных полок, утопая в изобилии разнообразных локальных и импортных вин?

02.01.2020
Интересности


Чем полезны мандарины

Мандарины — фрукты с запахом счастливого детства. Разве можно представить себе хоть один Новый год без запаха этих небольших цитрусовых? Конечно же нет! Волшебный аромат мандаринок нет-нет да и напоминает нам о том, что вот-вот случится новогоднее чудо.

24.12.2019
Здоровье


Шинные мифы. Самые распространенные заблуждения

Покупка летних или зимних шин — важное событие в жизни автолюбителя. Это объясняется не только сравнительно сильным ударом по бюджету водителя, но и тем, что автошины являются залогом спокойствия на дороге.

04.12.2019
Авто


В Україні для пошуку «доступних ліків» запрацював онлайн-сервіс

Аптеки, які працюють за програмою «Доступні ліки», відтепер можна знайти за допомогою спеціального онлайн-інструменту. Він працює в зручному форматі та на основі відкритих даних.

19.11.2019
Медицина