"Це принципова позиція", - Арестович назвав єдині умови для примирення з Росією

Компромісу з Росією та окупації нею частини України для "умиротворення" не буде - окупанти повинні повністю піти з нашої країни.

19.05.2022
Война


Дорога в Європу. Коли Україна стане членом ЄС та які можливості може дати статус кандидата

Минулого тижня Україна закінчила заповнення опитувальника Єврокомісії, що необхідний для набуття статусу кандидата на вступ до ЄС. Але це не означає, що західні партнери стовідсотково схвалять цю заявку.

19.05.2022
Политика


Рекордні показники від початку війни: за 8 днів понад 60 тисяч українців повернулося додому

Потік на в'їзд через західний кордон України вісім днів поспіль перевищує потік на виїзд. Сумарно чистий приплив в Україну за ці дні становив 61 тисяч осіб – це рекордні показники від початку війни.

19.05.2022
Война


Російські окупанти мають намір знести завод «Азовсталь» — міськрада Маріуполя

Російські окупанти в Маріуполі мають намір знести завод «Азовсталь», який став базою опору українських військ під час оточення міста росіянами.

18.05.2022
Война


У Білорусі припиняють фінансувати утримання українських “біженців”

Про це повідомляє білоруський опозиційний телеграм-канал “Гомельскі Флагшток”. Зокрема, йдеться про те, що адміністрація санаторію «Золоті піски» біля селища Нова Гута (розташованого біля самісінького кордону з Чернігівщиною неподалік с. Нові Яриловичі) попросила сім'ю українських біженців із Краматорська виїхати з установи через припинення оплати проживання.

18.05.2022
Образование


У черкаському ЦНАПі відновлено передачу документів через «Дію»

У ЦНАП м.Черкаси відновлено можливість передачі цифрових документів через додаток Дія. Таким чином, при зверненні до адміністраторів ЦНАП не потрібно мати при собі паперові документи.

18.05.2022
Общество


США запускають програму зі збору та аналізу доказів військових злочинів рф в Україні

Державний департамент США оголосив про запуск нової програми зі збору та аналізу доказів військових злочинів скоєних росією в Україні, оскільки Вашингтон прагне забезпечити притягнення москви до відповідальності за свої дії.

18.05.2022
Политика