Швеція передає Україні найбільший в історії відносин пакет військової допомоги

28 листопада голова міністерства закордонних справ Швеції Тобіас Більстрем під час своєї поїздки до Києва заявив, що привів найбільший в історії двосторонніх відносин пакет військової та фінансової допомоги.

29.11.2022
Война


ЗСУ змусили армію РФ відмовитись від одного з ключових елементів військової стратегії

За інформацією військової розвідки Міноборони Великої Британії, протягом останніх 3 місяців окупаційна армія РФ фактично припинила розгортання батальйонно-тактичними групами.

29.11.2022
Война


На початку тижня можливі нові російські ракетні атаки, — ОК «Південь»

У Чорному морі на чергуванні з’явився ракетоносій з вісьмома ракетами типу «Калібр» на борту, це означає вірогідність атак.

28.11.2022
Общество


"У наших інтересах, щоб Україна перемогла у війні": Столтенберг вказав на головну загрозу для світу від дій Кремля

Якби Росія виграла розв'язану проти України війну, кремлівський диктатор Володимир Путін та "інші деспоти" продовжували б застосовувати насильство для досягнення своєї мети. Це може означати більше війн та страждань, і зробило б світ небезпечнішим.

28.11.2022
Война


У Нацбанку розповіли, де можна зняти готівку в умовах блекауту: список чергових відділень банків і банкоматів

Останніми роками українці дедалі частіше стали користуватися безготівковими розрахунками. Це набагато зручніше, ніж носити з собою готівку та боятись її втратити.

28.11.2022
Финансы


Світові бренди відмовляються від реклами у Twitter через Маска

Майже всі відомі світові бренди скоротили рекламу у Twitter або відмовилися від неї після того, як власником соцмережі став мільярдер Ілон Маск.

28.11.2022
Технологии