В Мінекономіки назвали топ-7 умов "податкових канікул" під час карантину

Офіс підтримки МСП, створений за ініціативою Мінекономіки, нагадав про складові "податкових канікул", запроваджених для платників на час карантину та період після нього.

27.03.2020
Налоги


Еще одна украинская авиакомпания отменяет все регулярные рейсы

Авиакомпания SkyUp отменяет все регулярные рейсы до 24 апреля включительно. Соответствующее решение было принято в связи с продлением мер по предотвращению распространения коронавируса, сказано в заявлении перевозчика.

27.03.2020
Туризм


Майже за рік президентства Зеленський повністю виконав лише дві обіцянки з дев’яти — КВУ

Президент Володимир Зеленський майже за рік перебування на посаді виконав лише дві з дев’яти своїх обіцянок, які дав під час виборчої кампанії.

27.03.2020
Власть


Украинцы могут пожаловаться на поднятие цен в АМКУ

Заместитель министра внутренних дел Антон Геращенко передал в Антимонопольный комитет информацию о фактах необоснованного повышения цен на продукты первой необходимости, что могло стать результатом сговора крупных оптовиков, и ждет проведения расследования.

27.03.2020
Общество


Навчальний рік в Україні завершиться 1 липня - МОН

Якщо школярі повернуться до навчання після карантину у травні, то зовнішнє незалежне тестування розпочнеться після 20-х чисел червня, повідомили в міністерстві освіти і науки України. Навчальний рік завершиться 1 липня.

26.03.2020
Образование


Уряд дозволив працювати ветклінікам та зооаптекам під час карантину

Кабмін скасував заборону на діяльність закладів ветеринарної медицини та торгівлю ветпрепаратами і кормами на час карантину у зв’язку із коронавірусом.

26.03.2020
Бизнес


Карантинні заходи для деяких торговельних підприємств Черкас змінять (Офіційно)

Звернення від підприємців, які торгують посадковими матеріалами, а також від ПП «Ринкові технології» розглянули вчора також на засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника міського голови Ігоря Волошина.

26.03.2020
Общество


В Украине в ближайшие дни потеплеет до +15°

Сухую погоду в Украине ближайшие два дня будет определять северный антициклон, но ожидается падение атмосферного давления и увеличение облачности; температура воздуха повысится; погода ожидается без осадков, сообщает Укргидрометцентр.

26.03.2020
Погода