6 способів швидко відновитися після свят

6 способів швидко відновитися після свят
Після новорічних свят прийти в себе буває не просто. Що робити зі збитим режимом - читайте далі.Раніше лягайте спати
 

Якісний достатній сон - перший в списку! Зазвичай «на канікулах» навіть у найбільш дисциплінованих осіб режим збивається, так що в числі нових звичок запросто з'явиться недолік сну. А це, як ви знаєте, миттєво відіб'ється на вашому настрої, шкірі тощо. Тому - ніяких пізніх посиденьок, візитів в гості і надплановоого підробітку.

Робіть вранці зарядку


Не новина, так? Зате як ефективно! Головне, потягнутися і розігрітися з ранку, розігнати кров і запустити обмінні процеси. Тому цілком підійде міні-розминка, стрибки на скакалці, короткий танець в задоволення.

Не вставайте на ваги


Хоча б перші дні тижня після свят. Шокова терапія, звичайно, досить дієвий метод, але навіщо добивати і без того «потерпілий» організм? Гнітюче почуття провини і комплекс на грунті фігури вам точно зараз не допоможе. Повертайтеся в форму поетапно, без надривів, а тому, як мінімум, не ігноруйте пункти 1 і 2. І пам'ятайте - важлива регулярність! 

Відмовтеся від пізніх вечерь


Якщо вже зовсім відверто говорити - в цілому будьте стриманішими з їжею. Це не означає, що потрібно скасовувати домашню вечерю для коханого, який нерідко пізно повертається додому. Приготуйте, що хочете, і нехай дегустує - а ви випийте трав'яного чаю або склянку теплого молока. І ніяких солодощів!

Будьте святкові


Коли святкова активність змінюється банальною рутиною, настрій кудись пропадає. У такі хвилини особливо хочеться турботи і уваги - так підбадьорте себе морально! Зробіть красиву зачіску, надіньте щось улюблене з одягу (стильна піжама теж підійде), легкий мейк, крапелька парфумів - ви й самі не помітите, як почнете посміхатися.

Зустріньтесь з подругою


Обговоріть останні новини, прокоментуйте чийсь безглуздий пост в соцмережах, зробіть одна одній комплімент тощо.