Українці здобули 4 «золота» на міжнародному турнірі з боротьби

Українські борці отримали вісім медалей на міжнародному турнірі у Мадриді – Гран-Прі Іспанії. У змаганнях брали участь спортсмени із 27 країн.

Згідно повідомлення Асоціації спортивної боротьби України, «золото» завоювали 4 українців: Ленур Теміров (63 кг), Артур Політаєв (67 кг), Ярослав Фільчаков (82 кг), Олександр Чернецький (130 кг).

Срібні нагороди дістались Володимиру Яковлєву (77 кг) та Владлену Козлюку (97 кг), а «бронзу» здобули Парвіза Насібов (77) і Андрій Дегтярьов (97).

Раніше український борець  греко-римського стилю Жан Беленюк завоював«золото» у заключний день II Європейських ігор у Мінську. Детальніше про результат збірної України та медальний залік на турнірі – у нашому матеріалі.

Також повідомлялось, що український кікбоксер Любомир Каналош став переможцем Кубка світу, який проходить в італійському Ріміні. У фіналі українець здолав росіянина Данила Гордєєва.