До черкаського бюджету внесли нові зміни

До черкаського бюджету внесли нові зміни

У Черкасах скоригували міський бюджет на 2016 рік. За нові зміни до головного фінансового документа на сесії в поіменному режимі висловилося 27 депутатів, ще троє – утрималися. Обсяг доходної частини збільшили на понад 3 млн грн (за рахунок субвенцій).

 

Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі Черкаської міської ради.

 

Як розповіла директор департаменту фінансової політики Наталія Джуган, нові зміни внесли у зв’язку з отриманням державної субвенції та перерозподілом видатків головними розпорядниками коштів.

 

“У першу чергу ми забезпечуємо фінансування капітального й поточного ремонту доріг, зливової каналізації, встановлення світлофорів, лежачих «поліцейських», – сказала Наталія Джуган. – А ще – перерозподілили з одних об’єктів на інші, які потребують додаткового фінансування”.

 

Перед голосуванням за проект рішення в цілому директор профільного департаменту презентувала депутатам основні пропозиції щодо змін до бюджету Черкас. Зокрема мова йшла про кілька наступних змін:

 

– 3,581 млн грн субвенції з держбюджету на будівництво житла вісьмом учасникам антитерористичної операції;

 

– виділення додаткових 19 тисяч гривень на капітальний ремонт будівлі Першої міської лікарні;

 

– 430 тис. грн на заміну вікон у дитячому садочку №73;

 

– 11 тис. грн субвенції з обласного бюджету для Першої міської лікарні;

 

– 50 тисяч гривень субвенції з державного бюджету в межах програми «Гроші ходять за дитиною»;

 

– 2 млн 200 тис. грн – на зимове утримання доріг,

 

– перерозподіл видатків у межах наявного фінансування КП “ЧЕЛУАШ”.

 




06.12.2016
Финансы
 
 
 

Лента новостей