tns.ck.ua

"ТЕХНОСЕРВІС 2011", ПАТ


 

Основний напрямок діяльності ПрАТ «Техносервіс 2011»: продаж, ремонт і обслуговування торгового обладнання.

 

Минуло вже майже 50 років з тих пір, як ПрАТ «Техносервіс 2011» з'явився на ринку торгового обладнання міста Черкаси та Черкаської області. Наші фахівці займаються проектуванням, монтажем, складанням холодильних камер, вітрин, скринь, централізованим холодом, установкою і обслуговуванням кондиціонерів, їх продажем. Введенням в експлуатацію і подальшим обслуговуванням контрольно-касових апаратів, фіскальних принтерів, електронних ваг, сканерів.

 

Ми використовуємо обладнання відомих компаній у всьому світі, таких як:

 

  1. Компресори фірми Bitzer, Maneurop, Copeland;
  2. Автоматика Alco, Carel, Elimell;
  3. Теплообмінне обладнання Guntner, LLOYD.

 

За час роботи ПрАТ «Техносервіс 2011» зарекомендувало себе як надійний партнер і оптовий постачальник в галузі промислового холоду. Ми підтримуємо широкий асортимент обладнання, а також приймаємо заявки та постачаємо обладнання за індивідуальними замовленнями. Забезпечуємо оперативність виготовлення і поставок замовленого обладнання.

 

Ми готові запропонувати Вам комплексне рішення по підбору, оснащенню й обслуговуванню поставленного промислового холодильного обладнання різної холодопродуктивності та ступеня складності в кожному регіоні України. Для наших постійних клієнтом і дилерів діє система знижок.

Поставка і оплата обладнання проводиться на зручних для покупця умовах.

 

Пропонуємо також послуги з монтажу та сервісного обслуговування.

  

Вибачте!

В даний момент вільних вакансій немає!Для перегляду QR-code рекомендовано додаток QR Code Reader