м. Черкаси
вул. Самійла Кішки (Рози Люксембург), 202
(067) 472-60-88
(068) 591-34-91
 

www.triolakt.com

"ТРІОЛАКТ", ТОВ


 

ТОВ «Тріолакт» - приватна інжинірингова компанія, заснована у 2003 році для впровадження в практику вітчизняного тваринництва ефективних технологій виробництва молока на базі детального комплексного опрацювання проектних рішень, постачання сучасного високотехнологічного обладнання, тотальної підготовки (чи перепідготовки) персоналу ферм та надання потужної технологічної підтримки на етапі становлення та експлуатації ферми.

 

Ми маємо достатні знання та досвід для вирішення будь-яких технологічних задач від реконструкції існуючих доїльних установок за принципом «розумної достатності», до повного технічного забезпечення сучасних промислових комплексів «під ключ».

 

ТОВ «Тріолакт» чітко усвідомлює міру високої відповідальності, котру на нас покладає наша спеціалізація. Ми знаємо, що доїння, годівля, виявлення тварин в охоті, охолодження молока – це виробничі процеси, котрі не можуть бути зупинені. Саме тому основними принципами нашої роботи є ретельний добір постачальників обладнання, постійне підвищення професійного рівня персоналу, безкомпромісна якість монтажних робіт, оперативність, регулярність та дисциплінованість гарантійного та післягарантійного сервісного обслуговування.

  

Вибачте!

В даний момент вільних вакансій немає!Для перегляду QR-code рекомендовано додаток QR Code Reader