м. Черкаси
вул. Сінна (Добровольського), 3/4 (Р-н сах. заводу)
(050) 352-14-54
пн - пт 08:30 -17:30
 

www.invaservice.com.ua

"ІНВАСЕРВІС", магазин товарів для реабілітації інвалідів


 

З 2000-року фірма «Інвасервіс» займається поставками медичної техніки, обладнання, меблів і засобів реабілітації на територію України.


«Інвасервіс» пропонує медичне обладнання, що було у вжитку, за доступною ціною. Медичне устаткування експлуатувалася в системі охорони здоров'я Німеччини. Перед постачанням вся техніка проходить тест-контроль на функціональну придатність до експлуатації і санітарну обробку. Медичне обладнання та засоби реабілітації, що поставляються нашою фірмою, представлені такими провідними німецькими фірмами як: «Meyra», «Invacare» світових лідерів з виробництва інвалідних колясок і товарів для інвалідів.


З 2013-року «Інвасервіс» є офіційним представникам компанії «Ceatec» на території України. «Ceatec» пропонує високоякісні хірургічні інструменти, виробництва Німеччина.


Весь хірургічний інструмент «Ceatec» проходить перевірку якості. Виконується перевірка корозійної стійкості і твердості інструментів. Асортимент хірургічного інструментарію «Ceatec» включає безліч найменувань виробів призначених для різних сфер хірургії, а також загального інструментарію.


«Інвасервіс» пропонує широкий вибір інструментів: колючих, затискних, які отримають, які розширюють і відтісняють, допоміжних виробів, необхідні при хірургічному втручанні. Надаємо можливість придбання інструментарію «Ceatec» на вигідних умовах.


Деякі товари, представлені на нашому сайті, Ви можете придбати в нашому офісі, а також оформити замовлення через сайт.


Ми займаємося не тільки роздрібною торгівлею, а й оптовими поставками в місті Черкаси, а також по всій території України, відкриті для будь-яких форм співпраці. Якщо Ви не знайшли потрібний товар, то опишіть нам Вашу проблему і ми постараємося допомогти. Ми завжди раді відповісти на всі Ваші питання, і надати кваліфіковану консультацію.


Бажаєте купити медичну техніку або хірургічний інструмент високої якості - ми будемо раді співпраці!

  
 

Вибачте!

В даний момент вільних вакансій немає!Для перегляду QR-code рекомендовано додаток QR Code Reader