Смелянский р-н
с. Константиновка
ул. Шевченко, 2-Б
(093) 913-33-91 - ресторан, администрация
(063) 871-55-86 - мотель, ресепшн, баня, чаны
 

gulaypole.com.ua

 

"ГУЛЯЙ ПОЛЕ", готельно-ресторанний комплекс


 

Справжньою перлиною серед готельно-ресторанних комплексів Черкащини є ГРК «Гуляй Поле», відкриття якого відбулося в Червні 2013 року.

 

На території затишно розташований святковий намет на 150 посадкових місць, який відповідає високому рівню європейських стандартів. Все продумано до найменших дрібниць, щоб гості відчували навколо себе красу, затишок і комфорт.

 

Особливу увагу привертає місток, що поєднує не лише береги озерець, а й долі молодих, бо саме він є свідком зародження нової сім'ї.

 

Комплекс задовольняє гостей комфортабельними номерами на будь-який смак. Серед них є кімнати для відпочинку оздоблені в європейському та українському стилях. У кімнатах розташовані: зручні меблі, Т.V., телефони, сейф, міні-бар, супутникове телебачення, WI/FI, система кондиціонування та охоронна сигналізація, додаткового комфорту надає підлога з підігрівом.

 

Родзинкою мотелю є те, що з номера можна потрапити на терасу з альтанкою та чудовим краєвидом на озерце і природу.

 

До Ваших послуг – VIP-зал на 30 посадкових місць до інтер’єру якого органічно вплетені старовинні елементи побуту українського народу, що дозволяє у повній мірі зануритись у неповторну атмосферу національної української історії та культури. VIP-зал стане ідеальним місцем, як для зустрічей з діловими партнерами та друзями, а також для незабутніх корпоративних вечірок та святкувань.

 

Особливістю VIP-залу є те, що він трансформується у затишний номер на 2 особи.


До Ваших послуг ресторан-музей з українською кухнею та трьома залами: "Селянським", "Махновським", "Гайдамацьким" та літньою терасою.

 

Для дітей передбачений окремий дитячий майданчик для ігор та розваг.

 

Найкращій спосіб провести відпочинок приємно та з користю – відвідати смерекову баню на дровах та чани з купілю. Паріння в чані однаково корисне як для діток, так і для людей літнього віку. Воно позитивно впливає на функціональний стан серцево-судинної системи, сприяє покращенню імунологічної реактивності та покращує стан організму в цілому.

 

Загальну картину доповнює вишуканий ландшафтний дизайн території: гарні, завжди доглянуті, зелені газони, насадження кущів та дерев, квітучі вазони, клумби і арки приємно радують око!

  

Извините!

В данный момент свободных вакансий нет!Для просмотра QR-code рекомендовано приложение QR Code Reader