г. Черкассы
ул. Луценко, 8
(067) 234-74-88
пн - сб 9:00 - 20:00
 
 
etalon.com.ua
 
 

"ЭТАЛОН-УКРАИНА", ООО

 

ЧОМУ САМЕ ВОДА ТМ ЕТАЛОН?


Компанія «Еталон –Україна» працює на ринку артезіанської питної води с 1998 року.


По параметрам якості сервісу та широкому асортименту (5 видів води) нашої продукції, компанія займає одне з перших місць на українському ринку.


Вода видобувається із свердловини 323 метра відноситься до вод глибоких шарів залягання Юрського геологічного горизонту. На такій глибині вода захищена шарами вологостійкої глини і граніту, а такої магнітним шаром Землі, вона не приймає участі в круговороті води в природі, тому наявності в ній промислових і радіаційних забруднень повністю виключено.

 

ДОСЯГНЕННЯ/ПЕРЕВАГИ:


• З 2008 по 2013 роки, включно підтверджували відповідність нашої продукції високим міжнародним стандартам якості. Продукція ТМ «Еталон» єдина в Україні питна вода, що володіє сертифікатом якості NSF (незалежної некомерційної міжнародної організацією NSF International, що співпрацює з ВООЗ і оцінює безпеку води і продуктів харчування в усьому світі).


• За результатами тестування мінеральних вод Науково-дослідним Центром незалежних споживчих експертиз «ТЕСТ», вода питна артезіанська доочищена «Еталон негазована» за якість продукції отримала оцінку "Відмінно".


• Диплом лауреата загальнонаціонального конкурсу "ВИЩА ПРОБА" за найвищу якість, конкурентоспроможність та екологічну чистоту питної артезіанської води «Еталон негазована».


• З 2007 по 2015 рік включно виробництво ТМ «Еталон» було членом Європейської асоціації бутильованих вод.


• З 2015 рік за сьогоднішній день ТМ «Еталон» є членом Європейської федерації бутильованих вод (EFBW), яка більше 10 років представляє інтереси понад 650 виробників по всій Європі.


• Отримали Сертифікат ISO 22000 23 квітня 2015 г. Цей сертифікат передбачає підхід до безпеки виробництва з точки зору оцінки ризиків. Завдяки цьому попереджаються негативні фактори, які можуть вплинути на якість готової продукції. Особлива увага при цьому приділяється санітарному стану виробництва та гігієни. Таким чином, Ви можете бути впевнені в безпечності продукції.


• На виробництві працюють 2 власні лабораторії (фізико-хімічна та мікробіологічна), що пройшли державну акредитацію, в яких проводиться контроль якості води. Кожна партія продукції, що випускається проходить дослідження з періодичністю, законодавчо прийнятої в європейських країнах. Щодня здійснюється контроль якості за фізико-хімічними та мікробіологічними показниками на всіх стадіях виробництва: від видобутку води зі свердловини до доставки води додому та офісах.


• Артезіанська вода ТМ «Еталон» вже чиста від природи і не вимагає обробки хімічними реагентами. Питна вода «Еталон» проходить 6 ступенів очищення.


• Перед розливом води кожна бутель проходить автоматизовану очищення, що складається з 4 етапів: миття і дезінфекція бутлів спеціальними розчинами зсередини і зовні, потім ополіскування бутлів тим видом води, який буде в них розливатися.


• Відкритість виробництва – компанія постійно проводить безкоштовні екскурсії по заводу.
Ми пропонуємо на вибір п’ять видів води і завдяки цьому можемо задовільнити найвибагливіші смаки наших клієнтів.


Серед п’яти видів води - Ви обов’язково зможете обрати оптимальну для себе питну воду, що відповідатиме саме Вашим потребам.


Окрім звичних бутилів ємністю 18,9 літрів, питна вода ТМ «Еталон» розливається в одноразову тару об’ємом 5 літрів. Із собою на прогулянку або на тренування для індивідуального споживання пропонуємо питну негазовану воду в пляшках 0,5л.


А на дачу чи пікнік дуже комфортно взяти воду в інноваційній упаковці Bax-in-Box об’ємом 20л., що легко транспортувати, а вода в ній повністю захищена від шкідливої дії навколишнього середовища.


Питна вода «Еталон-Класична» - оптимальний вибір для щоденного вживання в свіжому вигляді, а також як основа для кулінарії, зі збалансованим вмістом солей, що відповідає всім нормам фізіологічно повноцінної води.


Питна вода «Еталон-Пом’якшена» - збережено всі макро- та мікроелементи, зменшено лише вміст солей та магнію, що дозволяє уникнути виникнення осаду при кип’ятінні. Через м’який смак ця вода є найкращим вибором для приготування їжі та напоїв, а відсутність накипу дає можливість продовження терміну функціонування приладів.


Питна вода «Еталон-Дитяча» - через присутність усіх життєво-важливих макро – та мікроелементів вона ідеально підходить для постійно зростаючого організму дітей дошкільного та шкільного віку. Вода багата кальцієм і магнієм, закладеними самою природою.


Питна вода «Еталон-Йодована» - додатково насичена іонами йоду при збереженні природної мінералізації для споживачів із йододифіцитом, або для профілактики.


Питна вода «Еталон-Преміум» є незмінною від природи за складом мінеральних солей, адже збережена в своєму первинному стані, в якому створила її сама природа для активного та повного життя.

  

Извините!

В данный момент свободных вакансий нет!

ВОДА ЗАРЯЖАЕТ ЭНЕРГИЕЙ ВАШИ МЫШЦЫ.

Если не давать мышцам необходимое количество воды, они усыхают. Чтобы полноценно исполнять свои функции, мышечные клетки должны постоянно питаться жидкостью. Также, появляется быстрая утомляемость и слабость при физической нагрузке. Мышцы и мозг при занятиях спортом потребляют большой объем кислорода и поглощают запасы гликогена, который является главным источником энергии во время занятия спортом. Поэтому так важно пополнять организм жидкостью при активности.

 

 

 

Пейте воду ТМ "Эталон" и поддерживайте свой организм в тонусе!

 

https://www.etalon.com.ua/voda

 

КАК ОПРЕДЕЛИТЬ НЕХВАТКУ ЙОДА В ОРГАНИЗМЕ?

 

Наиболее распространенными признаками нехватки йода являются:

 

• снижение аппетита;
• быстрая утомляемость, вялость, плохое настроение;
• выпадение волос, сухость кожи, разрушение зубов;
• снижение слуха, ухудшение памяти, частые головные боли;
• ослабление иммунитета, частые простудные и инфекционные заболевания;
• боль в сердце, одышка.

 

Для проверки уровня йода в организме, необходимо сделать йодную сетку на коже предплечья или бедра. Если сетка исчезнет через 3-4 часа, то Ваш организм испытывает острый дефицит элемента.


Если же она не пропадает через сутки, то содержание йода в организме в норме.

 

Продуктами богатыми на йод являются:

 

• гречневая каша, пшено;
• морская рыба и морская капуста;
• орехи;
• яблоки, хурма, виноград;
• молочные продукты (сыр, яйца, творог);
• буряк, морковка, картошка.

 

Также, для профилактике йододефицита, советуем обратить внимание на употребление такой воды, как «Эталон-Йодированная», в которой содержаться ионы йоды и все необходимые организму минералы.


https://www.etalon.com.ua/pit4evaya_vodaVIJR9

 

ЧТО ПРОИЗОЙДЕТ, ЕСЛИ ЗАМЕНИТЬ ВСЕ НАПИТКИ ВОДОЙ

 

1. Улучшиться работа мозга.
2. Снизится утомляемость.
3. Улучшиться работа сердца и суставов.
4. Нормализуется обмен веществ.
5. Тело начнет быстрее выводить токсины.
6. Вода делает кожу здоровой и наполняет влагой.
7. Снижение аппетита, а с ним и избавление от лишних килограммов.
8. Уменьшение риска многих заболеваний.

 

Будьте здоровы и пейте воду ТМ "Эталон"

 

https://www.etalon.com.ua/voda

 

ПРАВИЛА УХОДА ЗА МЕХАНИЧЕСКОЙ ПОМПОЙ

 

Помпа с английского языка переводиться как «насос». Данное устройство для воды представляет собой недорогое и удобное в применении приспособление, с помощью которого можно быстро разливать питьевую воду из тары объемом 18,9 литров. Устанавливается помпа на верхнюю часть бутыля. 

 

Никаких проблем с использованием помпы не возникает, если использовать ее правильно. Однако помпы для воды часто выходят из строя, так как большинство из нас не придерживается никаких правил во время ее эксплуатации. Любые помпы для воды требуют мойки и дезинфекции. Саму процедура мойки помпы необходимо проводиться ежемесячно. Особых навыков и требований к выполнению данной процедуры нет.

 

Мойка помпы.

 

Прежде чем приступать к мойке, следует тщательно вымыть руки. Необходимо снять помпу с бутыля, вынув и разъединив все трубочки. Разбирать прибор нужно очень осторожно, потому что практически все его элементы изготовлены из пластика. После этого следует вымыть все поверхности помпы, а также ее трубочки с помощью ершика и средства для мытья посуды. После чего, все части помпы обязательно нужно промыть под проточной водой. Затем на чистой салфетке или полотенце следует высушить все детали, после чего помпа для воды готова к использованию.

 

Дезинфекция помпы.

 

Периодически помпа требует дезинфекции – эта процедура поможет исключить риск заражения воды болезнетворными микробами.

 

После того как Вы промыли все части помпы под проточной водой, нужно поместить устройство в специальный дезинфицирующий раствор. Для этого необходимо приготовить 1,5 литра 3% перекиси водорода (готовый раствор можно приобрести в аптеке). Поместите помпу, кран помпы и трубку в раствор и обязательно проследите, чтобы все отверстия для воды были полностью покрыты перекисью. После этого, тщательно промойте все детали под проточной водой и высушите на салфетке. Помпа готова к эксплуатации.

 

Своевременный уход и очистка оборудования, позволят Вам быть на 100% уверенными в безопасности и чистоте воды, которую Вы употребляете, а также продлят срок эксплуатации устройства.

 

https://www.etalon.com.ua/article/pravila_uhoda_za_mehanicheskoi_pompoi


1. Прайс на воду (338.2 Кб pdf) Сохранить Открыть

1. О компании (3.1 Мб pdf) Сохранить Открыть

 

Для просмотра QR-code рекомендовано приложение QR Code Reader