г. Черкассы
ул. Благовестная, 399 (біля Кривалівського ринку)
(096) 577-99-55
(093) 227-55-66
 

kado.com.ua

 

"KADO UKRAINE", компанія

(КАДО Україна)


 

Компанія «KADO Ukraine» - робимо ваш простір ще світлішим!

 

Всім комфортним оселям притаманні спільні риси. Це затишок, позитивна атмосфера, гармонійно облаштований простір. І світло, яке проливається крізь якісні, надійні вікна, зроблені та встановлені з любов’ю до справи.

 

Ми знаємо секрет, як створити цей затишок у вашій домівці. Адже компанія «KADO Ukraine» - це команда професіоналів із досвідом роботи більше 10 років, та бажанням позитивних змін у своїй сфері.

 

НАША МІСІЯ:  запропонувати вам кращі вікна, двері, ролети, жалюзі та рулонні штори (українського та європейського виробника), аби зробити ваш дім ще комфортнішим та безпечнішим.

 

Ми обираємо продукція таких компаній, як «Steko» - виробника вікон, «Бастіон БЦ» - виробника дверей, «Sunny» - виробника рулонних штор, «Аlutech» - виробника ролетів та жалюзі. За кожним із цих найменувань - багаторічна історія авторитетного виробничого підприємства, яке відмічене не тільки високою думкою галузевих експертів та нагородами за якість, але й вдячними відгуками користувачів.

 

Багатоступінчастий контроль якості додає нам впевненості, що всі ваші вимоги будуть виконані. Для цього ми регулярно відвідуємо заводи виробників, детально вивчаємо специфіку виробничих процесів. Ще на етапі виробництва зразки продукції піддаються великим тестовим навантаженням. Тому кожна модель, деталь, кріплення демонструють найвищу функціональність і довговічність у побутовому використанні.

 

Ми додатково контролюємо якість товару в магазині та на складі, під час реалізації та монтажу.

 

Асортимент компанії «KADO Ukraine» охоплює всі фінансові рівні - від бюджетного, до преміум-класу. Проте завдяки продуманій логістиці, давнім діловим контактам із вітчизняними виробниками та прозорій ціновій політиці, навіть продукція найвищого класу цілком доступна для всіх верств населення.

 

Додайте сюди гарантії, сертифіковану якість, оперативність обслуговування, доброзичливий персонал, який розуміє ваші потреби, готовий проконсультувати з будь-яких професійних питань - і ви зрозумієте, чому всі завжди виходять з нашого салону зі щасливою посмішкою.

 

Доставку та встановлення по місту здійснюємо безкоштовно, силами бригади монтажників, стаж роботи яких – від 7 до 12 років.

 

Компанія «KADO Ukraine», гарантує найвищий рівень облаштування вашої оселі або офісу. Щоб переконатися в цьому, ознайомтеся з нашим асортиментом та характеристиками виробів.

  
 

Извините!

В данный момент свободных вакансий нет!

Отзывы наших клиентов

“З метою утеплення квартири вікна встановлені забудовником довелося замінити на нові енергоефективні. Завжди думала що це дуже дорого і не завжди ефективно. Порадили KADO, де мені завдяки співпраці з професіоналами своєї справи підібрали хороші вікна за хорошу ціну. Гарні вікна! Дякую за засклений балкон та вікно в кімнаті. Все якісно і швидко. Дякую за роботу!”

Оксана Заболотняя (г. Черкассы)

 

«Добрый день! Заказал окна Steko в компании «KADO Ukraine» - остался полностью довольным. Срок эксплуатации уже полтора года. Нареканий нет! Рекомендую.»

                                                                                                   

                                                                                                    Павел Притула (г. Черкассы)

 

 

«Давно искала интересные рулонные шторы. Хотелось чего-то необычненького. Чтоб  принт был необычным. Честно говоря, планировала заказывать с Киева – но боялась, что не угадаю с размерами. Но когда мне посоветовала знакомая «KADO Ukraine» - по началу не поверила своему счастью. Именно здесь мне предложили большой ассортимент принтов, расцветок рулонных штор и я наконец-то смогла подобрать и для спальни нашей и для комнаты сына.

 

Самое удобное то, что консультант с каталогами приехал домой БЕСПЛАТНО – и я смогла действительно идеально подобрать расцветку к нашему интерьеру. С замерами даже не заморачивалась – консультант замерил все сам.

 

Спасибо за Вашу работу! Цены и ассортимент – действительно на высоте!»

                                                                                                           

                                                                                                                  Вера Г. (Черкассы)
Для просмотра QR-code рекомендовано приложение QR Code Reader