"АРЕЛ-БІ", ТОВ, павільйон для бджіл

Павільйон для утримання бджіл, а також для транспортування (кочівлі) і розміщення пасіки поблизу медоносної бази.


 


Довжина – 4570 мм, Ширина – 2300 мм, Висота – 2300 мм, Маса – 2000 кг.


 


Павільйон встановлений на двовісний причіп, який обладнаний гідравлічним гальмом накату. Його можна зняти з причепа і автономно експлуатувати. Є можливість одним причепом перевозити кілька павільйонів.


 


Укомплектований усіма рамками, 864 шт. Система висунення корпусів шухлядна. Дах розсувається в різні боки, що дає додаткову вентиляцію і освітленість при огляді. При перевезенні дах фіксується спеціальними засувками. Павільйон виготовлений з високоякісної сухої деревини (сосна). Стіни та його дах утепленні 40 мм пінопластом.


 


Павільйон розрахований на цілорічне утримання бджолосімей. В одному павільйоні утримується 32 сім'ї. Система вуликів двокорпусна. Перший корпус на 15 рамок Дадан (висотою 300 мм.). Другий корпус на 12 рамок Рута (висотою 230 мм.). Ширина роздільника Гофмана в рамках Рута 42 мм. Це дає можливість не ставити решітку між першим і другим корпусом. Матка відкладає насіння в гніздовому першому корпусі. Другий корпус тільки мед.


 


Вартість - павільйон 270 000 грн ( безготівковий розрахунок з ПДВ)


Вартість - причіп 183 600 грн ( безготівковйи розрахунок з ПДВ)


 


Комплект поставки:


 


- Двовісний причіп (повністю оформлений, надаються свідоцтво про Держ.
реєстрацію (тех. паспорт), номерний знак присутній)
- Знімний павільйон з розсувним дахом


-…

м. Черкаси, вул. Самійла Кішки (Рози Люксембург), 202

Додаткова інформація буде розміщена після оплати відповідного тарифу.
 
Ваші відгуки допоможуть іншим!
Ваші відгуки допоможуть іншим!

Відтепер на сторінку кожного платного клієнта на сайті ck.dovidkove.com додано модуль "ВІДГУКИ".
Будь-який користувач інтернету може відвідати сторінку тієї чи іншої фірми та залишити після авторизації свій позитивний або, не дай Боже, негативний відгук.
Після оплати Замовником обраного тарифного пакету послуг менеджер компанії "Довідкове бюро" надсилає на його електронну пошту листа з логіном та паролем доступу до особистого кабінету створеної для його потреб сторінки на ck.dovidkove.com.
З цього Кабінету Клієнт може розміщувати та коригувати інформацію у вкладці ВАКАНСІЇ та у модулі ВІДГУКИ на своїй персональній сторінці.

Пишіть сміливіше, залишайте свої відгуки про послуги та товари фірм Черкаського регіону. Пам'ятайте, що ваш коментар може багато чого змінити у роботі того чи іншого підприємства. ...

  Тестовий режим відображення

Транспорт: Інше,