м. Черкаси
проїзд. Руськополянський, 4
(073) 515-50-85
(067) 490-87-17
пн - пт 09:00 - 19:00
сб 10:00 - 16:00
 

www.boncamion.com.ua

 

"BonCamion", автосервіс


 

Рихтувальні роботи, відновлення геометрії кузова на стапелі, якісний підбір фарби, повне і локальне фарбування автомобіля, полірування фар і кузова. Ремонт після ДТП під ключ. Передпродажна підготовка авто.

 

Кузовні роботи:

 

Наш автосервіс "BonCamion" в Черкасах докладає всіх зусиль щоб кузовний ремонт і поставлені разом з ним завдання були виконані якісно і в обумовлений термін. Саме з цієї причини наші клієнти завжди залишаються задоволеними наданими послугами. Послуги кузовного ремонту авто в автосервісі "BonCamion" надаються з локальним або повним фарбуванням. На вимогу і погодженням із замовником готові відремонтувати будь-який транспортний засіб в короткі терміни і без втрати якості. Якщо вам потрібно провести кузовний недорогий ремонт добре, ви шукайте варіанти подешевше в Черкасах, тоді телефонуйте до нас прямо зараз.

Якісний підбір фарб:

Підбір фарби для автомобіля є одним із найважливіших процесів ремонту. Необхідною частинкою успіху будь-якого автосервісу є наявність власної системи підбору автофарб. Це забезпечує комплексність у виконанні ремонтно-відновлювальних робіт, і дає можливість забезпечити повноцінну гарантію на виконаний ремонт автомобіля.

 

Ремонт авто після ДТП під ключ:

 

Беремося за все випадки. Відновлюємо автомобілі після ДТП, перевіряємо, ремонтуємо всі вузли і агрегати. Усуваємо деформації несучої конструкції за допомогою стапеля. Вирівнюємо, заварюємо, шліфуємо елементи кузова. Робимо фарбування, відновлюємо цілісність лакофарбового і антикорозійного покриття.


Виконуємо найскладніші роботи по відновленню кузова, ходової частини, автоелектроніки, силової установки та всіх інших систем автомобіля. Заряджаємо, налаштовуємо і наводимо в готовність всі системи пасивної і активної безпеки ( "подушки", "шторки"). Усуваємо будь-які ушкодження, завдані автомобілю під час дорожньо-транспортної пригоди.


* Працюємо "під ключ": ви привозите пошкоджений автомобіль, а забираєте повністю справний, виглядає як новий. Ще й вимитий.
* Підбираємо колір лакофарбового покриття для кожної деталі старого авто з нерівномірним вицвітанням.

 

Передпродажна підготовка автомобіля:

 

Передпродажна підготовка вашого автомобіля - це досить ефективний метод підняти його вартість. Така підготовка значно піднімає шанси на те, що Ваш автомобіль буде придбаний потенційним покупцем набагато швидше.


В процесі передпродажної підготовки ми можемо запропонувати пройти такі процедури: полірування кузова і фар, а також в разі потреби локальне фарбування, усунення вм'ятин, ретушування подряпин.


Після мийки та сушки автомобіля, ми проведемо його огляд і виявимо наявні дефекти. Трапляється господар автомобіля навіть не підозрює, скільки їх. Виявлені дефекти і несправності ми виправимо під час проходження передпродажної підготовки, а вартість підготовки буде залежати від кількості і характеру виконаної роботи.

 

Відновлення геометрії кузова при ремонті:

 

Ідеальна геометрія кузовних деталей є запорукою бездоганної і безпечної експлуатації усього автомобіля. Викривлення, пошкодження і деформація стійок, рамних елементів, лонжеронів можуть погіршити поведінку авто на дорозі. Погіршення стійкості на швидкості, мимовільне зміщення вліво або вправо при їзді, крен при гальмуванні є першими ознаками несправностей. Якщо ви помітили, що транспорт поводиться неналежно, тоді терміново зверніться в наш автосервіс для діагностики і проведення кузовного ремонту з відновленням геометрії. На нашому СТО в наявності стапель, що дозволяє розташувати легкові авто будь-яких габаритів і зробити ремонт транспорту, яка зазнала аварії.

 

Ми пропонуємо при перших ознаках описаних пошкоджень звертатися в наш автоцентр. Гарантуємо якісне виконання поставлених завдань. Всі роботи проведемо оперативно. Після виконання ви отримаєте авто з ідеальною геометрією, без дефектів і недоліків при управлінні.

  

Вибачте!

В даний момент вільних вакансій немає!Для перегляду QR-code рекомендовано додаток QR Code Reader