м. Черкаси
вул. 30-річчя Перемоги, 20, каб. 224
(098) 985-72-99 - (можливий попередній запис)
пн, ср, пт 08:00 - 14:00
вт, чт 08:00 - 16:00
сб 9:00 - 12:00
нд вихідний
 


 

Приватний кабінет ультразвукової діагностики (УЗД) №224


 

На сьогоднішній день метод ультразвукової діагностіки - це найбільш доступний, безпечний, економічно доцільний неінвазивний спосіб візуалізації внутрішніх органів в режимі реального часу, з метою діагностики всіляких патологічних процесів і захворювань. Цей метод найбільш підходить для відстеження динаміки захворювання, а також оцінки ефективності лікарських препаратів, так як може бути застосовний необмежену кількість разів.


Своїм пацієнтам ми гарантуємо надання висококваліфікованої допомоги на сучасному апараті експертного класу, забезпеченого чутливими датчиками з використанням методу доплерографії, з можливістю 3D/4D об'ємної візуалізації і наданням друкованих висновків з якісними зображеннями.

 

Пропонуємо пройти комплексне обстеження органів черевної порожнини, заочеревинного простору, сечовидільної системи, щитовидної та молочної залоз, серця, а також проведення гінекологічного огляду та огляду простати у чоловіків з подальшою консультацією та рекомендаціями щодо подальшого обстеження та лікування.

 

Для вашої зручності ми працюємо як в режимі живої черги, так і за попереднім записом.

 

Наші фахівці кращі в області сонології.

 

Наші ціни більш ніж демократичні.

 

Приходьте і переконайтеся в цьому самі)

  

Вибачте!

В даний момент вільних вакансій немає!

Апарат TOSHIBA Xario XG

Наш апарат TOSHIBA Xario XG - це сучасне обладнання експертного класу; призначений для проведення широкого спектру клінічних досліджень, особливо органів черевної порожнини та сечовидільної системи, щитовидної і молочних залоз, гінекологічного огляду, оціночної візуалізації простати, а також досліджень в галузі кардіології.

 

У функціоналі обладнання є можливості:

  • 3D/4D об'ємна візуалізація;
  • Автоматична оптимізація 2D зображення;
  • CW постійно-хвильової, PW імпульсно-хвильової, кольоровий, енергетичний і тканинної доплер;
  • Тканинна гармоніка з субтракції імпульсу, фільтраційна і диференційована тканинна гармоніка (DTHI);
  • Кількісний аналіз тканинного доплера (Speckle Tracing, Tissue Strain Imaging, Dyssynchrony Imaging);
  • Панорамне сканування і режим віртуального конвексного сканування (трапецієвидне сканування);
  • Стрес-ехокардіографія, ЕКГ модуль;
  • Контрастна ехографія з кількісним аналізом;
  • CD / DVD.

Ключовою основою УЗД-сканера експертного класу Xario є вдосконалена системна платформа з цифровим пристроєм формування пучка, що забезпечує чудову якість зображень.

 

Імпульсна субтракція і формування зображень тканинної гармоніки є потужною комбінацією для отримання чистих гармонійних сигналів, результатом чого є чіткі зображення з високою точністю і в ближньому полі спостереження, і в глибоких областях.

 

Блок поліпшеного динамічного потоку (Advanced Dynamic Flow) дозволяє показати в кольорі кровотік без допплеровской візуалізації в 2D режимі з високим тимчасовим і просторовим дозволом. При цьому також можливо відобразити інформацію про направлення потоку.

 

Формування гармонійних зображень з контрастом (Contrast Harmonic Imaging) відрізняється широким діапазоном режимів відображення. Його можна використовувати для формування зображень як з низьким, так і з високим механічним індексом.

 

Крім формування зображень перфузії в реальному часі (Real Time Perfusion), формування зображень програмованого швидкого луна-сигналу (Programmable Flash Echo - FEI), енергетичного режиму, можливість просторово-частотного кодування в реальному часі Aplipure дозволяє додатково підвищити клінічну значимість шляхом зниження плямистого шуму і підвищення роздільної здатності та однорідності контрасту. Технологію Aplipure можна застосовувати і в B-режимі, і при формуванні кольорових зображень.


1. Прайс УЗД (14.5 Кб docx) Сохранить ВідкритиДля перегляду QR-code рекомендовано додаток QR Code Reader