г. Черкассы
ул. Гетьмана Сагайдачного (Ватутина), 12/7
(0472) 63-49-51
(097) 493-29-20
пн - пт 9:00 - 17:00 - без обеда
сб 9:00 - 14:00 - без обеда
вс выходной
 


"АТЕМ СЕРВИС", частное предприятие


 

«ТЕПЛО ВАШИХ МРІЙ» - з таким девізом компанія «АТЕМСЕРВІС» не розстається вже більше 15-ти років.


Котел – це серце будь-якої домівки в зимовий період. Це оргАн, який повинен безвідмовно і максимально ефективно відпрацьовувати кожен опалювальний період, знову і знову. Тому при виготовленні опалювальних котлів і апаратів марки «Атем» ми дотримуємось таких принципів:


- висока якість;
- максимальна ефективність;
- надійність та безпека.


Більш ніж 70 видів обладнання потужністю від 5 до 100 кВт для опалення виготовляє Житомирський котельний завод. Продукція заводу відома не тільки на території України, а також і в СНД.


Житомирський завод котлів нагороджений різними дипломами на українських та зарубіжних виставках і конкурсах, наприклад: Знак якості «Вища проба», міжнародна нагорода «Європейська якість», «Золота торговельна марка України», диплом конкурсу «100 кращих товарів України» та багато інших нагород. Всі нагороди за високу якість, надійність, ефективність та економію.


Кожен клієнт має можливість вибирати необхідні параметри конфігурації апарату для отримання максимальної ефективності в приміщенні. Функції опалення приміщення можуть взаємодіяти з нагрівом води, а також працювати на різних видах палива.


Детальніше ознайомитись із продукцією та придбати її ви можете у офіційного представника Житомирського котельного заводу «Атем» в Черкаській області за адресою: м. Черкаси, вул. Гетьмана Сагайдачного ( Ватутіна ) 12/7

  

Извините!

В данный момент свободных вакансий нет!

НОВЫЙ ГАЗОВЫЙ КОТЕЛ "ЖИТОМИР - ТУРБО"
Для просмотра QR-code рекомендовано приложение QR Code Reader