Скасування спеціалізованих шкіл: що варто знати про нововведення

Починаючи з нового навчального року, всі першокласники вчитимуться за новою програмою та однаковими для всіх підручниками. Крім того, за новим освітнім стандартом, молодша школа не може бути спеціалізованою.

19.04.2018
Образование

Вакцинация: проблема, которую не замечают

Вспышка кори в Украине началась с конца 2017-го. В прошлом году было зарегистрировано около 5 тыс. случаев заболевания. А только с начала 2018-го заболело почти 10 тыс. украинцев. И количество инфицированных продолжает расти.

19.04.2018
Медицина

МЗС радить українцям не відвідувати деякі райони Єгипту

Раніше в Єгипті на три місяці продовжили режим надзвичайного стану

19.04.2018
Отдых

Жители Украины смогут стать свидетелями невероятного весеннего звездопада

Первый весенний звездопад украинцы смогут увидеть с сегодняшнего дня. Лириды – так называется поток – будет сыпать звездами до 25 апреля. А вот яркое шоу астрономы прогнозируют на следующие понедельник и вторник. Падать звезды будут со сравнительно небольшой скоростью – 20 метеоров в час, поэтому, времени загадать ВСЕ желания – должно хватить.

19.04.2018
Интересности

Кабмин намерен отменить желтый сигнал светофора

Кабинет министров Украины изучает целесообразность отмены желтого сигнала светофора в связи с аварией в Кривом Роге.

19.04.2018
Авто

Нові правила прописки: що зміниться для кожного з нас

Українців, які ігнорують правила реєстрації за місцем проживання, можуть оштрафувати. Згідно з чинним законодавством, якщо переїхати і не зареєструватися, перший раз можуть попередити, а другий – оштрафувати на 340-850 грн.

19.04.2018
Законы

Голову правління Ощадбанку Андрія Пишного визнано Банкіром року

Голова правління Ощадбанку Андрій Пишний посів І місце в номінації «Банкір року» рейтингу «Фінансовий Оскар 2017» від ділового тижневика «Бізнес».

18.04.2018
Финансы

Болючі точки працевлаштування

Безробіття на селі — явище порівняно нове. Здавалося б, що поєднання таких понять як село і безробіття — не зовсім природне, адже зайнятість у сільському господарстві була, є і буде способом життя, точніше виживанням, українського селянина, джерелом прибутку від праці на землі. Проте нині безробіття у селі стало гіркою реальністю й розв’язання цієї проблеми, як вважають фахівці, можливе тільки в реальному та ефективному соціальному партнерстві влади, роботодавців, служби зайнятості.

18.04.2018
Работа

До десятка нових тролейбусів хоче закупити міський голова

До десяти тролейбусів планують закупити в Черкасах до кінця 2018 року. Один зі шляхів, який наразі розглядають для втілення в життя таких задумів, – можливість лізингу.

18.04.2018
Транспорт

Рева: Система социальной защиты в Украине стимулирует людей не вступать в брак

С 2000 года количество матерей-одиночек в Украине увеличилось в 22 раза. Министр соцполитики Андрей Рева связал это с увеличением выплат государственной социальной помощи.

18.04.2018
Общество