Для вчасного старту опалювального сезону ОСББ мають подати акти готовності на будинки

Для вчасного старту опалювального сезону ОСББ мають подати акти готовності на будинки

 Належна підготовка житлових будинків, де створено ОСББ, до початку опалювального сезону та вчасної подачі теплоносія до осель їх мешканців стали головною темою  робочої наради, що днями пройшла в міськраді.

 

Відбулася вона за участі в. о. директора департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Юрія Панченка, голів ОСББ та керівництва теплопостачальних підприємств міста.

 

– У Правилах підготовки теплових  господарств до опалювального періоду серед головних умов подачі теплоносія у будинки є наявність у них актів готовності. Це не примха «Черкаситеплокомуненерго» чи «Черкаської ТЕЦ», а вимога, прописана у нормативній документації. Адже мова йде про безпеку людей. Бо через недбалість когось із мешканців, які зняли батарею у квартирі чи не прикрутили гайку на тепломережі, з подачею теплоносія  можуть виникнути надзвичайні ситуації у будинку та постраждати люди, – наголосив Юрій Вікторович.

 

Також він додав, що, зважаючи на погодні умови, рішенням виконкому початок опалювального сезону в Черкасах  відтерміновано до 25 жовтня. Проте це не означає, що до цієї дати ОСББ мають відтягувати подачу актів готовності і закликав пришвидшити відповідну роботу, інформують у прес-службі Черкаської міськради.

 

Підтримав головного комунальника міста і заступник директора з теплопостачання «Черкаської ТЕЦ» Микола Кушнір, зауваживши, якщо відповідні акти будуть подані безпосередньо 25  жовтня до їх підприємства, то не варто очікувати, що саме в цей день буде подано тепло у відповідні  будинки.


21.10.2019
Недвижимость
 
 
 

Лента новостей