г. Черкассы
ул. Благовестная, 399 (біля Кривалівського ринку)
(0472) 50-50-67
(093) 227-55-77
(098) 309-33-22
 
 
avikna.com.ua
 

"A-ВІКНА", компанія

(А-ОКНА)

 

Компанія «А-Вікна» - робимо ваш простір ще світлішим!

 

Всім комфортним оселям притаманні спільні риси. Це затишок, позитивна атмосфера, гармонійно облаштований простір. І світло, яке проливається крізь якісні, надійні вікна, зроблені та встановлені з любов’ю до справи.

 

Ми знаємо секрет, як створити цей затишок у вашій домівці. Адже компанія «А-ВІКНА» - це команда професіоналів із досвідом роботи більше 10 років, та бажанням позитивних змін у своїй сфері.

 

Наша місіяретельно відбирати для вас кращі зразки вікон, дверей, ролетів, жалюзі та віконних штор на українському ринку, аби зробити ваш світ комфортнішим та безпечнішим.

 

Це продукція таких компаній, як «Steko» - виробника вікон, «Бастіон БЦ» - виробника дверей, «Sunny» - виробника рулонних штор, «Аlutech» - виробника ролетів та жалюзі.

 

За кожним із цих найменувань - багаторічна історія авторитетного виробничого підприємства, яке відмічене не тільки високою думкою галузевих експертів та нагородами за якість, але й вдячними відгуками користувачів.

 

Для нас також принципово важлива ваша думка. Тому ми підвищуємо професійний рівень наших працівників, відкриті до побажань і зауважень.

 

Багатоступінчастий контроль якості додає нам впевненості, що всі ваші вимоги будуть виконані. Для цього ми регулярно відвідуємо заводи виробників, детально вивчаємо специфіку виробничих процесів.

 

Ще на етапі виробництва зразки продукції піддаються великим тестовим навантаженням. Тому кожна модель, деталь, кріплення демонструють найвищу функціональність і довговічність у побутовому використанні.

 

До того ж, ми додатково контролюємо якість товару в магазині та на складі, під час реалізації та монтажу.

 

Асортимент компанії «А-Вікна» охоплює всі фінансові рівні - від бюджетного, до преміум-класу. Проте завдяки продуманій логістиці, давнім діловим контактам із вітчизняними виробниками та прозорій ціновій політиці, навіть продукція найвищого класу цілком доступна для всіх верств населення.

 

Додайте сюди гарантії, сертифіковану якість, оперативність обслуговування, доброзичливий персонал, який розуміє ваші потреби, готовий проконсультувати з будь-яких професійних питань - і ви зрозумієте, чому всі завжди виходять з нашого салону зі щасливою посмішкою.

 

Доставку та встановлення по місту здійснюємо безкоштовно, силами бригади монтажників, стаж роботи яких – від 7 до 12 років.

 

Відомо, що настрій людини залежить від умов, в яких їй доводиться жити й працювати. Коли ви зайдете у приміщення, облаштоване за допомогою продукції з компанії «А-ВІКНА», ви одразу помітите це: ще більше світла, натуральних кольорів, цікавих дизайнерських варіацій. Ще більше надійності, екологічності та довговічності матеріалів, з яких вироблені вікна, двері та допоміжні елементи до них.

 

Компанія «А-ВІКНА», гарантує найвищий рівень облаштування вашої оселі або офісу. Щоб переконатися в цьому, ознайомтеся з нашим асортиментом та характеристиками виробів.

  

Извините!

В данный момент свободных вакансий нет!

Отзывы наших клиентов

«Спасибо большое з качественно установленные окна. Уже прошел почти год после установки окон в гостинной и на кухне. До сих пор не могу нарадоваться. Во первых, больше не мешает шум от проезджей дороги под окнами, во вторых – исчезли сквозняки!


Хочу порекомендовать Компанию «А-Викна» - действительно профессионалы своего дела! Приехали сделали замеры, и установили окна – в течении пару дней! Да еще и предоставили скидку .


Окна установили качественно – не потеют, нет плесени, нет сквозняков.
С радостью буду рекомендовать друзьям и знакомым!»

 

Марина Марченко (г. Черкассы)

 

 

«Добрый день! Заказал окна Stekoв компании «А-Вікна» - остался полностью довольным. Срок эксплуатации уже полтора года. Нареканий нет! Рекомендую.»

 

Павел Притула (г. Черкассы)

 

«Давно искала интересные рулонные шторы. Хотелось чего-то необычненького. Чтоб  принт был необычным. Честно говоря, планировала заказывать с Киева – но боялась, что не угадаю с размерами. Но когда мне посоветовала знакомая «А-Викна» - по началу не поверила своему счастью. Именно здесь мне предложили большой ассортимент принтов, расцветок рулонных штор и я наконец-то смогла подобрать и для спальни нашей и для комнаты сына.


Самое удобное то, что консультант с каталогами приехал домой БЕСПЛАТНО – и я смогла действительно идеально подобрать расцветку к нашему интерьеру. С замерами даже не заморачивалась – консультант замерил все сам.
Спасибо за Вашу работу! Цены и ассортимент – действительно на высоте!»

 

Вера Г. (Черкассы)


 

Для просмотра QR-code рекомендовано приложение QR Code Reader