Озброєний ДОВІДКОІНОМ

Гаряча зима 2018-го. Ні, це не назва нового блокбастеру. Це про погоду.

 

Але не все так погано. Буде вам ще і сніг, і морозець, і успіх у бізнесі. Груднева акція "ГРУДЕНЬ ДОВІДКОВИЙ" довела, що ми на правильному шляху.

 

Шляху до Вашого успіху.


Наші досвідчені маркетологи-довідковці проаналізували результати "гарячого" грудня і прийшли до радісного для вас висновку, що дію акції можна продовжити. Як мінімум ще на місяць.

 

На цілий січень 2018 року.


Але ж січень - це вам не грудень. І ми вирішили поміняти назву акціїї.

 

Щоб було цікавіше.

 

Хай буде - ОЗБРОЄНИЙ ДОВІДКОІНОМ !

 

СІЧЕНЬ войовничих бонусів - ДОВІДКОІНІВ! Тим, хто їх насправді цінуватиме та дійсно заслуговуватиме!


Нагадаємо, що наші пропозиції спрямовані в першу чергу на постійних користувачів інформаційних послуг компанії "Довідкове бюро", та заохочувально на тих, хто користуватиметься ними перший раз. Так би мовити, для прицілу.

 

Що ж то за зброя така - ДОВІДКОІНИ, кому й за що дарується? Наші ДОВІДКОІНИ - це нова бонусна валюта, яка конвертується у послуги нашої компанії. Вартість (або калібр) ДОВІДКОІНА вам можуть пояснити тільки наші менеджери-інструктори за телефоном (0472) 54-54-54. Це ж поки що секретна зброя, самі розумієте. Тільки вам і по секрету...

 

Дивіться, будь ласка, секретну таблицю для потенціальних отримувачів ДОВІДКОІНІВ. Розуміємо, що з першого перегляду мало що зрозуміло. Подивіться ще раз. Якісь ТОПи, якісь місяці розміщення...


Скажете, що ми спеціально все заплутали. А ви зателефонуйте менеджерам. Можливо, Ваші ДОВІДКОІНИ вже чекають на вас. На нашій майнінг-фермі))

 

 

28.12.2017
Просмотров: 1120
 
 

Лента новостей

02.02.2018
16.06.2017