ГРУДЕНЬ ДОВІДКОВИЙ

Ох, вже ці маркетологи! Що тільки не надумають, аби продати залежаний товар - Всесвітній День шопінгу, Чорна п'ятниця, Кіберпонеділок, ШАЛЕНІ новорічні знижки!

 

У четвер ціни піднімуть на 100 гривень і вже в п'ятницю намагаються на 3 копійки дешевше продати. Дзуськи! На дурнів розраховуєте?

 

А покупці стають дедалі вибагливіші. Якщо знижку - то реальну, а не рекламну. Якщо бонус - то такий, що можно в руках потримати.


Але наша команда завжди стримувала бажання піддатися святковим тотально-рекламним розпродажам. Можливо, тому, що ціни від "Довідкове бюро" на подібні послуги і так найсправедливіші у регіоні. А, можливо, й тому, що ми цінуємо свій та Ваш час і не відволікаємо базарним зазиванням до "нашого шалашу".


Але.. Настав час! Чому б і не спробувати, сказали ми собі. Тільки наші пропозиції будуть спрямовані в першу чергу на постійних користувачів інформаційних послуг компанії "Довідкове бюро" та заохочувально на тих, хто користуватиметься ними перший раз. Так би мовити, для впевненого старту.


І нехай вся ця бонусна катавасія матиме якусь радісну назву, бо чорний - то не наш колір. Червоний - надто агресивно. Зелений - не та пора року. Веселка - самі розумієте. Та ще й не всі кольори комусь до вподоби.

 

Хай буде просто - ГРУДЕНЬ ДОВІДКОВИЙ!


Так, це не п'ятниця, що плавно переходить у понеділок, а цілий ГРУДЕНЬ. Цілий місяць бонусів! Тим, хто їх насправді цінує та дійсно заслуговує!


А тепер давайте розбиратися - що то за БОНУСИ, кому й за що. Дивіться, будь ласка, таблицю. Розуміємо, що з першого перегляду мало що зрозуміло. Подивіться ще раз. Якісь ТОПи, якісь місяці розміщення...

 

Таблиця Бонусів сама нічого не розскаже - телефонуйте менеджерам (0472) 54-54-54.
Інакше вони зателефонують вам))


Довідайтеся про ціни на інші наші послуги ТУТ і не соромтеся - запитуйте, запитуйте, запитуйте!

 

27.11.2017
Просмотров: 1513
 
 

Лента новостей

02.02.2018
16.06.2017