Секретний спосіб відрізнити натуральне морозиво від «хімічного»

Секретний спосіб відрізнити натуральне морозиво від «хімічного»

Любите поласувати морозивом? Будьте обережні! Наші експерти знають, чому замість натурального морозива ми їмо крем для взуття. І як за одним  лише надписом на упаковці відрізнити  якісне морозиво від неякісного 

 

Виявляється, натуральне морозиво може зберігатися не більше 90 діб, кажуть технологи. Якщо ж у нього термін придатності рік або два – значить, виробники з ним добряче нахімічили.

 

До речі, знаєте, що спільного у крему для взуття та морозива?

 

«До складу кремів для взуття, і до складу сьогоднішнього морозива, входить основна сировина – це пальмова та кокосова олія. Крім того, до складу кремів для взуття цукор не добавляють, а до морозива добавляють. От мені інколи здається, що вони цим відрізняються», – каже технолог Олена Сидоренко.

 

Зараз ми вас взагалі шокуємо! Досі вважаєте, що їсте ескімо в шоколаді? Часто буває, що шоколаду там ані крихти. Глазур – це пластилін з тієї ж кокосової олії. Що буде, якщо таке їсти?

 

«Споживання трансжирів є однією з головних причин виникнення онкологічних захворювань», – застерігає технолог.

 

Як купити якісне морозиво?

 

1) Є секретний спосіб. На пачці має бути надпис ДСТУ. Це означає, що продукт виготовлено за державними стандартами якості. Але стоп. Не поспішайте бігти до каси. Це ще не все. Поряд з надписом ДСТУ вказані чотири цифри. У них і прихована вся правда.

 

«Якщо я бачу, що ДСТУ закінчується на 33, я фактично бачу, що тут має бути морозиво на основі молочної сировини. Без рослинних жирів. Якщо ДСТУ закінчується на 35 – 4735, це говорить про те, що воно може містити рослинні жири», – розповіла Олена Сидоренко.