vikka.ua
 
 

"ВІККА" телерадіокомпанія, ТОВ

(ВИККА телерадиокомпания)

 

Телеканал «ВІККА» в телевізійному просторі з 1991 року. Має історію, штат кваліфікованих працівників, необхідне сучасне обладнання і студії.


Впродовж останніх років телеканал «ВІККА» був і залишається активним у своїй творчій діяльності. За цей час ми започаткували кілька нових проектів, наші журналісти відвідали низку освітніх тренінгів, чимало програм мають зворотній зв'язок з глядачами і соціальну складову.


Серед програм, які є візиткою телеканалу – «ВІККА-НОВИНИ». Інформаційні випуски новин виходять більше 25 років. Сьогодні НОВИНИ – це цікаві, актуальні, корисні репортажі, які виходять щодня по буднях і інформують населення про все найцікавіше, що відбувається в Черкасах і області.


Авторські програми:


– прямі ефіри – «Контакт», «Відкритий діалог», «Дійові особи», «Європейський простір»
– соціальна програма – «Подаруй життя»
– аналітичні програми – «Тема дня», «Підсумки тижня», «Акценти»
– пізнавальні програми – «За філіжанкою кави», «Село і люди»
– розважальні програми – «АРТ-четвер», "Веселий ананас", «Скажи своє слово», «Теревеньки».


У 2014 році телеканал «ВІККА» вперше провів телеміст «Рівне – Харків – Черкаси». У прямому ефірі гості студій нашого, харківського телеканалів та ТРК «Рівне-1» говорили про суспільно – політичну ситуацію в країні та давали настанови майбутньому Президенту. Ще два телемости з «Рівне-1» вікківці провели напередодні парламентських виборів.


У 2015 році працівники телеканалу мали змогу навчатися у колег зі США, «WDRB» (Кентакі) згідно програми UMPP, організованою компанією IREX. Результатом навчання стало підвищення рівня кваліфікації та компетенції працівників, переосмислення багатьох напрямків діяльності телеканалу, а також створення нових рубрик, програм та проектів. Знання, отримані в той період допомагають нам і нині приймати правильні рішення.


Працівники телеканалу постійно навчаються. Серед останніх проектів, у якому брали участь наші журналісти – проект “Голос місцевих ЗМІ”: Професійні стандарти та етичні норми у висвітленні конфліктів." За підтримки ЄС. Реалізується медіа консорціумом з 5-ти організацій: британської Фундації Томсон, Міжнародного Інституту регіональної преси та інформації, Європейського центру журналістики, МEMO98 та Асоціації “Спільний простір”.


У 2016 році вікківці брали участь у проекті «Інтерньюз» «Точне відображення Угоди про асоціацію Україна – ЄС в українських медіа». Журналісти висвітлювали тему євроінтеграції. Крім відеоматеріалів, які знімали в Черкасах та Черкаській області, знімальна група збирала матеріал в м. Бидгощ (Польща).

 

2017 року вікківці розпочали цикл матеріалів «Європейський простір» для сайту і телебачення в межах проекту «Просування реформ в регіони».


САЙТ телеканалу vikka.ua є одним з найбільш популярних в області. На сьогодні маємо близько 10 тисяч унікальних користувачів щодоби. Сайт телеканалу розпочав роботу 2009 року. Крім перегляду програм відвідувачі сайту можуть ознайомитися з рекламною продукцією та почитати цікаві статті блогерів. На сайті «ВІККА» поєднано відеоконтент (сюжети журналістів, а також оперативні нарізки відео з подій), а також оперативні текстові новини. Стрічка оновлюється кожні 15-20 хвилин.


Колектив телеканалу - це творча, небайдужа, креативна та дружня команда професіоналів.

 

Неодноразово телекомпанія «ВІККА» приймала участь в обласних та всеукраїнських конкурсах та отримувала почесні нагороди.

Розміщення реклами на ресурсах ТРК «ВІККА» є ефективним для наших клієнтів.

 

Менеджери відділу реклами компанії є професіоналами і працюють, як консультанти рекламодавців.

 

Індивідуальний підхід до кожного клієнта – основний принцип менеджера. Щоб висвітлити діяльність чи розказати про свою продукцію, маємо багато пропозицій, зокрема: виготовлення та трансляція роликів, інтерв’ю, сюжетів, програм, фільмів, ефірів, трансляція інформації в телегазеті, рухомому рядку чи розміщення на сайті vikka.ua.

 

Кожному потенційному рекламодавцю пропонуються саме такі варіанти, які будуть найбільш ефективними, розглядаються і узгоджуються всі побажання замовника.

 

Основна ціль роботи менеджерів з реклами ТРК «ВІККА» – ефективність розміщення реклами, задоволені рекламодавці та довгострокова співпраця.

 

 

 
 
 

Извините!

В данный момент свободных вакансий нет!

РЕКЛАМА НА ТРК "ВІККА"

Розміщення реклами на ресурсах ТРК «ВІККА» є ефективним для наших клієнтів.

 

Менеджери відділу реклами компанії є професіоналами і працюють, як консультанти рекламодавців. Індивідуальний підхід до кожного клієнта – основний принцип менеджера.

 

Щоб висвітлити діяльність чи розказати про свою продукцію, маємо багато пропозицій, зокрема: виготовлення та трансляція роликів, інтерв’ю, сюжетів, програм, фільмів, ефірів, трансляція інформації в телегазеті, рухомому рядку чи розміщення на сайті vikka.ua.

 

Кожному потенційному рекламодавцю пропонуються саме такі варіанти, які будуть найбільш ефективними, розглядаються і узгоджуються всі побажання замовника.

 

Основна ціль роботи менеджерів з реклами ТРК «ВІККА» – ефективність розміщення реклами, задоволені рекламодавці та довгострокова співпраця.


 

Для просмотра QR-code рекомендовано приложение QR Code Reader